Materiał dostępny po zalogowaniu

Materiały umieszczone na stronie internetowej stają się dostępne wyłącznie po zalogowaniu się

Podobne

Nimona online

Opis filmu

W futurystycznym średniowiecznym świecie, Ballister Boldheart (wcielający się w niego Riz Ahmed), rycerz oskarżony niesłusznie o przestępstwo, musi znaleźć sposób, aby odzyskać swoje dobre imię. Jedyną osobą, która może mu w tym pomóc, jest niezależna nastolatka Nimona (grana przez Chloë Grace Moretz) – a przy okazji niezwykły zmiennokształtny potwór, którego Ballister pierwotnie zobowiązał się zniszczyć. W obliczu pościgu królestwa za nim, Nimona staje się jego jedynym, choć technicznie rzecz biorąc, jedynym sojusznikiem.

W miarę jak granice między bohaterami, złoczyńcami a potworami zaczynają się zacierać, obaj postanawiają razem stawić czoła wyzwaniom. Ballister musi oczyścić swoje imię, a Nimona… po prostu lubi wprowadzać chaos.

“Nimona”, w reżyserii Nicka Bruno i Troya Quane’a, to epicka opowieść o niespodziewanej przyjaźni i akceptacji siebie i innych w najbardziej nieoczekiwanych okolicznościach. To filmowa adaptacja bestsellerowej powieści graficznej ND Stevensona, nominowanej do nagrody National Book Award i znalezionej na liście bestsellerów New York Timesa.

Nimona gdzie obejrzeć?

Aby poznać dostępność tego filmu na różnych platformach, konieczne jest zalogowanie się. Zaloguj się, aktywuj swoje konto i ciesz się dostępem do tej produkcji.

Informacje dodatkowe

Nimona premiera

Nimona obsada