Materiał dostępny po zalogowaniu

Materiały umieszczone na stronie internetowej stają się dostępne wyłącznie po zalogowaniu się

Podobne

Przymierze online

Opis filmu

Film skupia się na losach amerykańskiego oddziału stacjonującego w Afganistanie, który wpada w zasadzkę, przekształcając ich życie w prawdziwą walkę o przetrwanie. Bohaterem historii jest sierżant John Kinley (wcielający się w niego Jake Gyllenhaal), który, z narażeniem własnego życia, zostaje uratowany tylko dzięki odwadze lokalnego przewodnika i tłumacza, Ahmeda (w roli Dar Salim).

Jednak po powrocie do Stanów Zjednoczonych, Kinley dowiaduje się z przerażeniem, że pomimo obietnic rządu amerykańskiego, Ahmedowi odmówiono azylu. To wywołuje w nim gniew i determinację, by spełnić obietnicę daną swojemu wybawcy. Rzuca wszystko i wyrusza na samotną misję, gotów poświęcić własne życie, aby uratować Ahmeda. To poruszająca opowieść o odwadze, lojalności i poświęceniu, która skłania nas do zadawania pytań o moralność i wartość człowieczeństwa.

Przymierze gdzie obejrzeć?

Aby poznać dostępność tego filmu na różnych platformach, konieczne jest zalogowanie się. Zaloguj się, aktywuj swoje konto i ciesz się dostępem do tej produkcji.

Informacje dodatkowe

Przymierze premiera

Przymierze obsada